Multikod

Multikod to świetna forma dodania wpisu, jak i pozycjonowania stron w naszych dwóch najlepszych katalogach jednocześnie: Katalogu Linuxiarzy oraz Sparky Web Dir.

Oba katalogi znajdują na różnych domenach, posiadają inne adresy IP dla lepszego pozycjonowania stron oraz tworzone są w dwóch językach: polskim (Katalog Linuxiarzy) dla polskiej społeczności i angielskim (Sparky Web Dir) dla społeczności z zagranicy.

Oferujemy dwa Multikody (patrz: Regulamin, pkt. 8):

1. MULTICODE-NoLink - dla tych, którzy znają zarówno język polski, jak i angielski i sami mogą zamieścić wpisy w tych językach w naszych katalogach.

2. MULTICODE-NoLink-TL - dla tych, którzy nie znają języków i potrzebują pomocy w tłumaczeniu wpisów z polskiego na angielski lub odwrotnie.

W przypadku wykupienia kodu MULTICODE-NoLink-TL, prosimy o przesłanie na nasz adres kontakt[małpa]linuxiarze[kropa]pl otrzymanego kodu oraz wpisu (tytułu, opisu strony i słów kluczowych) do tłumaczenia. Przetłumaczony wpis odsyłamy na adres zwrotny klienta, który będzie mógł bez problemu zamieścić wpis w katalogu.

Tłumaczymy tylko z języka polskiego na angielski lub z angielskiego na polski.