Strony związane z hasłem 'dj na studniówkę':

 • Dj na imprezę »

  Absorbujemy się przede wszystkim w następujących kwestiach: obsługa muzyczna prywatek, DJ prezenter muzyczny na wesele, DJ na integracyjne prywatki firmowe. Odpowiedni zespół, jak wszyscy wiedzą, nie jest najtańszy, kwota rzędu kilku tysięcy złotych za muzykę na wesele to spory wydatek, do tego dochodzi cena konsumpcji (150-200zł za osobę), z tej przyczyny koszta znowu są większe. Ślub to jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jeśli szukacie naprawdę dobrej muzyki na uroczystości weselne, biegłości i doskonałego kontaktu z ludźmi, wodzirej może być idealną możliwością dla grających zespołów muzycznych. Didżej muzyczny nie robi długich interwałów, więc goście zdołają bawić się kiedy tylko mają na to ochotę, a podczas podawanych dań w tle dociera nastrojowa muzyka. Pozdrawiam wszystkich klientów.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • DJ Szczecin »

  Nie twierdzimy, że jesteśmy absolutnie najlepszymi djami w Szczecinie, ponieważ nie wiemy, jak grają wszyscy pozostali. Ale wiemy, że wybierając nas na: wesele, imprezę firmową, studniówkę, wybieracie doskonały team djski, na który składa się wokalista i basista zespołu BANG BANG BANG - najbardziej szałowego zespołu coverowego w Szczecinie.
  Jako zespół specjalizujemy się w realizacji najlepszej muzyki na żywo w składzie: sześcio, siedmio i ośmioosobowym. Jesteśmy dyplomowanymi muzykami, nie tylko grającymi z nut, ale również ze słuchu!
  Na tej podstawie opieramy również naszą wesołą djską twórczość.
  Gramy najlepsze taneczne hity, gwarantujemy że parkiet będzie pełny przez całą noc!
  Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem albo dja, albo zespołu - wybór naszego teamu dj będzie tym najlepszym, ponieważ rozwiązujemy kompromis: dj czy zespół.
  Zapraszamy serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »