Strony związane z hasłem 'śrutowanie':

 • Lakiernia proszkowa Suwałki »

  Lokalizacja Zakładu Wyrobów Metalowych Dojnikowscy to zachwycające pięknymi krajobrazami województwo podlaskie, miasto Suwałki. To tutaj mieści się jedna z najlepszych w Polsce lakiernia proszkowa. W ofercie firmy funkcjonują profesjonalne i kompletne usługi z zakresu lakierowania proszkowego, tj. : malowanie felg, renowacja ogrodzeń itp. Przedsiębiorstwo wykonuje też wstępne dla malowania proszkowego - śrutowanie. Ponadto, gwarantuje zabezpieczenia antykorozyjne. Wszystkich zainteresowanych tematem kierujemy na stronę, gdzie szereg fachowych artykułów rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gillmet Sp. z o.o. »

  Gillmet Sp. z o. o. jest przedsiębiorstwem branży stalowej. Firma oferuje: cynkowanie ogniowe elementów metalowych, śrutowanie i malowanie metali, trawienie.
  Firma dysponuje linią technologiczną pozwalającą na wykonywanie powłok cynkowych na konstrukcjach stalowych o wymiarach: 7, 40 x 1, 45 x 3, 00 m i ciężarze jednostkowym do 4 ton.
  Istnieje możliwość cynkowania elementów o większych gabarytach, po wcześniejszym uzgodnieniu z działem technicznym.

  Data dodania: 12 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Floor-intec »

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy FLOOR-intec, która swoją siedzibę ma w Policach, w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem podłoża i kładzeniem posadzek żywicznych. Zapewniamy: śrutowanie, frezowanie, szlifowanie, wykuwanie i cięcie, które wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości niemieckich maszyn. Stosowane przez nas metody są: efektywne, bezpyłowe oraz przyjazne dla środowiska. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o pełnej ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 18 03 2017 · szczegóły wpisu »