Produkcja i usługi Kategoria: Produkcja i usługi

Produkcja i usługi - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi »

  Linuxiarze. pl to popularny serwis linuksowy. Doskonałe źródło wiedzy o Linuksie i jego dystrybucjach, skierowane do osób zaczynających swoją przygodę z tym systemem. Zawiera: szeroki zbiór prostych w użyciu poradników, darmowe pobieranie systemów, ciekawe programy internetowe, multimedialne, graficzne, jak również te dla firm. Ponadto znajdziesz u nas: autorskie felietony, forum z poradami, quizy, ogłoszenia, a w katalogu wypromujesz swoją firmę lub stronę.

  Data dodania: 23 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna strona projektu SparkyLinux »

  SparkyLinux to dystrybucja Linuksa tworzona przez zespół Linuxiarze. pl. Strona redagowana jest w języku angielskim, specjalnie dla fanów SparkyLinux z całego świata. Sparky zbudowany jest na Debianie GNU/Linux. Dostępny jest z pulpitami: Enlightenment, LXDE, XFCE, MATE oraz Openbox. Doskonale nadaje się do pracy na komputerach starszej generacji. Dostępne są również specjalne wersje: GameOver dla graczy, Multimedia do tworzenia i edycji plików audio, video, zdjęć i stron HTML oraz Rescue, jako system ratunkowy.

  Data dodania: 12 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • ArchiveApp.org - źródło aplikacji »

  ArchiveApp. org to otwarty serwis, prowadzony przez zespół Linuxiarze. pl, który zajmuje się tworzeniem bazy danych aplikacji (programów). Zebrane w serwisie aplikacje napisane są dla różnych systemów operacyjnych z rodziny: Linux, BSD, DOS, Solaris, Android, iOS, OS X, MS Windows i innych, niezależnie rozwijanych. Pierwszoplanowym wyznacznikiem kwalifikującym dodanie aplikacji do naszej bazy danych jest aktywność (projekt jest wciąż rozwijany) oraz otwartość (preferowane aplikacje o otwartym kodzie źródłowym). Nie zmienia to faktu, iż programy porzucone (nieaktywne) i zamknięto-źródłowe również będą dodawane. Miej na uwadze, iż informacje zawarte w serwisie ArchiveApp. org mają charakter czysto informacyjny, a używanie ich (aplikacji) musi być zgodne z licencją załączoną przez twórcę oprogramowania.

  Data dodania: 04 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • Biznes.Linuxiarze.pl - Linux dla firm »

  Serwis z gotowymi rozwiązaniami dla prowadzących własną działalność. Zawiera szeroką bazę programów użytkowych dla małych i średnich firm. Lista tworzona jest przez autorów popularnego linuksowego portalu Linuxiarze. pl. Znajdziesz tu programy: fakturowo-magazynowe, do zarządzania finansami i relacjami z klientami, planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz kalendarze i organizery.

  Data dodania: 03 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • ArchiveOS.org - archiwum systemów operacyjnych »

  ArchiveOS. org to otwarty serwis, tworzony przez zespół Linuxiarze. pl, skupiający i archiwizujący nieaktywne projekty Open Source, związane z Linuksem, BSD i innymi, niezależnymi systemami operacyjnymi. Dzięki ArchiveOS, wieloletni dorobek wielu ludzi nie odejdzie w zapomnienie. Archiwizacja systemów operacyjnych nie ogranicza się tylko do zamieszczania informacji, lecz przede wszystkim pozwala na pobranie i własnoręczne przetestowanie archiwalnego systemu operacyjnego. Miej na uwadze, iż zamieszczone archiwalne systemy nie powinny być używane do normalnej, codziennej pracy, lecz do celów czysto edukacyjnych, bądź poznawczych.

  Data dodania: 02 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • LinuxChannel.org - agregator stron »

  LinuxChannel. org to serwis agregacji wiadomości z portali internetowych o tematyce IT, na jednej otwartej platformie. Nasz serwis pomoże w szybszej indeksacji i promocji Twojej strony internetowej, blogowi, forum czy sklepowi przez dotarcie do szerokiej grupy docelowej nowych odbiorców. Dodanie własnej strony internetowej do serwisu LinuxChannel. org nie wiąże się z wysokimi kosztami i można już rozpocząć współpracę z nami od najmniejszej opcji 14 dni. Wybierając współpracę na cały rok proponujemy 2 miesiące gratis. LinuxChannel. org to doskonała forma zwiększająca ilość Twoich użytkowników.

  Data dodania: 31 01 2024 · szczegóły wpisu »
 • ArchiveGame.org - biblioteka gier »

  ArchiveGame. org to otwarty serwis prowadzony przez zespół Linuxiarze. pl i siostrzany projekt ArchiveOS. org oraz ArchiveApp. org. ArchiveGame. org zbiera i publikuje informacje o starych i obecnych grach, konsolach i emulatorach, które można uruchomić na różnych systemach operacyjnych. Zebrane w serwisie aplikacje gier i innych programów dostępne są dla systemów operacyjnych z rodziny: Linux, BSD, DOS, Solaris, Android, iOS, OS X, MS Windows i innych, niezależnie rozwijanych. Głównym celem serwisu ArchiveGame. org jest stworzenie biblioteki często nieaktywnych i zapomnianych gier oraz tych wciąż rozwijanych i popularnych, aby nie zostały zapomniane przez upływ czasu. Miej na uwadze, iż informacje zawarte w serwisie ArchiveGame. org mają charakter czysto informacyjny, a używanie ich (aplikacji) musi być zgodne z licencją załączoną przez twórcę oprogramowania.

  Data dodania: 27 01 2024 · szczegóły wpisu »
 • InterFIN Krzysztof Pomorski »

  Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług malowania mieszkań i domów na obszarze Krakowa i okolic. Zapewniamy solidność oraz wysoką jakość wykonania. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.
  Oprócz tego, oferujemy także wypożyczalnię sprzętu budowlanego. Wynajmuj u nas niezbędne narzędzia i maszyny budowlane, zapewniając sobie łatwy dostęp do profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu możesz efektywnie realizować swoje projekty budowlane bez konieczności inwestowania w własny sprzęt.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 17 01 2024 · szczegóły wpisu »
 • Glob-Stal Sp. z o.o. »

  Firma Glob Stal zajmuje się produkcją i sprzedażą rozmaitych obiektów i konstrukcji stalowych. Na ofertę składają się odpowiednio zaprojektowane hale: przemysłowe, magazynowe, produkcyjne i rolnicze. Producent konstrukcji stalowych dba o zastosowanie właściwych technologii, a także utrzymanie bezpieczeństwa. Produkty są dzięki temu trwałe i dobrze znoszą wieloletnią eksploatację. Poszczególne konstrukcje stalowe mogą być też zaadaptowane do indywidualnych potrzeb pod względem parametrów technicznych czy wymiarów.

  Data dodania: 29 10 2023 · szczegóły wpisu »
 • FPI systemy alarmowe, montaż alarmów »

  Jesteśmy liderem w dziedzinie systemów bezpieczeństwa na terenie Małopolski. Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych systemów alarmowych, które skutecznie chronią Twoją nieruchomość przed niechcianymi intruzami. Nasza oferta nie kończy się jednak na alarmach. Proponujemy również profesjonalne systemy oddymiania pomieszczeń oraz zaawansowane systemy sygnalizacji pożaru. Wszystkie nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  Działamy lokalnie, koncentrując się na terenach, takich jak: Kraków, Niepołomice, Wieliczka i okoliczne miejscowości.
  Nasze doświadczenie oraz lokalna obecność gwarantują szybką i skuteczną reakcję na wszelkie potrzeby naszych klientów.
  Nie jesteśmy tylko dostawcą sprzętu. Oferujemy kompleksowe usługi od doradztwa, przez montaż, po serwisowanie i wsparcie po zakupie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy służą radą i pomagają dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 03 10 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kraty pomostowe - Metalzbyt Polska »

  Szukasz krat pomostowych, pomostów, kratownic, schodów metalowych?
  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie w intuicyjny i łatwy sposób zrealizujesz zakupy na kraty w standardowych wymiarach oraz pod indywidualne zamówienie.
  Wszystkie nasze produkty spełniają normy i są dopuszczone do stosowania w budownictwie: posiadają aprobatę ITB, atest PZH, deklarację zgodności (PN-EN 45014, EN-10204/2. 1).
  Prócz standardowych krat, kratownic, pomostów stopni oferujemy także produkty pod indywidualne zamówienia, gdzie parametry dobierane są do potrzeb danego zlecenia. Pomagamy w doborze parametrów biorąc pod uwagę przede wszystkim przeznaczenie krat.
  Oferujemy kraty wciskane - płaskowniki są prasowane i mają dowolne wymiary i grubości oraz kraty zgrzewane - płaskowniki są zgrzewane prętami.
  Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Metalzbytu w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej.

  Data dodania: 11 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Linie pakujące - Lintegra »

  Lintegra to lider we wdrażaniu kompletnych linii pakujących. Skupiamy się na doborze optymalnych rozwiązań dla końcowych etapów linii produkcyjnych.
  Zaprojektujemy, zamontujemy, uruchomimy, zmodernizujemy - wszystko po to, by Państwa firma wykorzystała maksymalnie swój potencjał.
  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo maszyny, które niezbędne są na końcówce linii produkcyjnej, jak: foliarki, paletyzatory, podmieniarki, obracarki, etykieciarki, naważarki, linie rozlewnicze, wiązarki, kartoniarki czy drukarki przemysłowe.
  Od 25 lat usprawniamy pakowanie w zakładach produkcyjnych. Z naszej oferty skorzystali, między innymi: Bakalland, AVON, Korona, Roleski, Laktopol czy Mlekovita.
  Lintegra jako część Mas Trading specjalizuje się w automatyzacji procesów end of line, w paletyzacji robotycznej i warstwowej, foliowaniu i zabezpieczaniu ładunków paletowych, materiałach eksploatacyjnych do oferowanych przez siebie urządzeń i częściach zamiennych.

  Data dodania: 11 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • BSKlima - Klimatyzacja Rzeszów »

  Rzeszowska firma BS Klima świadczy profesjonalną pomoc przy wyborze najlepszych urządzeń dopasowując je do potrzeb klientów.
  Zajmuje się także projektowaniem, montażem i naprawą tych urządzeń i instalacji.
  Dzięki kompleksowej obsłudze BS Klima może zapewnić swoim klientom najwyższy standard usług.
  W ofercie firmy znajdą Państwo:
  • montaż klimatyzacji
  • montaż wentylacji z rekuperacją
  • montaż urządzeń chłodzących
  • montaż pomp ciepła.
  BS Klima to zespół ludzi z pasją i doświadczeniem, którzy zrealizowali już wiele montaży dla klientów indywidualnych oraz dla większych i mniejszych przedsiębiorstw, a także wielkich korporacji.
  Urządzenia, na których pracuje zespół BS Klima to produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów.
  Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług BS Klima i cenią sobie szybką i rzetelną realizację.

  Data dodania: 26 07 2023 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Poznań - PKM Meble »

  Nasze meble na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących unikalnych i funkcjonalnych elementów do swojego wnętrza. Firma PKM Meble specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar, które doskonale wpasowują się w różnorodne przestrzenie, od tradycyjnych domów po nowoczesne apartamenty. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, biorąc pod uwagę jego styl oraz upodobania. Nasz zespół doświadczonych stolarzy współpracuje z klientem na każdym etapie tworzenia, od projektowania aż po montaż, aby stworzyć meble, które będą doskonale pasować do jego wymagań. Oferujemy szeroki zakres mebli na wymiar, w tym: kuchnie, szafy, garderoby, łazienki, biura i wiele więcej. Nasza oferta obejmuje różne style, materiały i kolory, aby dostosować się do indywidualnych preferencji klientów. Korzystamy tylko z najnowszych technologii oraz najlepszych materiałów, aby nasze meble na wymiar były trwałe, odporne na codzienne użytkowanie oraz funkcjonalne.

  Data dodania: 30 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Producent mebli - Meblesid »

  Meblesid to producent mebli tapicerowanych na wymiar z Radomia. W ofercie posiadamy nowoczesne: narożniki, kanapy, sofy, fotele i pufy. Zapraszamy! Sprawdź meble wypoczynkowe od polskiego producenta mebli tapicerowanych. Znajdziesz tutaj piękne oraz funkcjonalne meble prosto od producenta z Polski. Serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami i do rozpoczęcia owocnej współpracy! Nasze usługi dedykujemy nie tylko klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorcom, firmom oraz instytucjom.

  Data dodania: 06 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie Subitu »

  Mechaniczne usuwanie subitu z użyciem profesjonalnego sprzętu renomowanych firm o dużej mocy. Profesjonalna firma usługowa zaprasza do zapoznana się z nowoczesną ofertą skierowaną nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm. Początkowo oferowaliśmy usługi tylko na terenie Trójmiasta, obecnie posiadamy ekipy w całej Polsce. Nasza firma dynamicznie się rozwija a usuwanie subitu jest naszym filarem. Na co dzień do pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam kompleksowo i z bardzo wysoką jakością wykonać usługę. Nasze usługi to nie tylko subit, ale także zrywanie parkietu i wykładzin oraz szlifowanie wylewek cemontowych. Na tle konkurencji wyróżniamy się Ekologiczną utylizacją odpadów po usuwaniu kleju, subitu, płytek, wykładzin, parkietów czy substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Bobiniarki i krajarki - Nevotech »

  Nevotech jest producentem wysokiej klasy maszyn przemysłowych, takich jak: bobiniarka do folii i papieru oraz krajarka gilz tekturowych. Ponadto specjalizujemy się w automatyzacji procesów przemysłu oraz obróbce CNC metali i tworzyw sztucznych. Posiadane doświadczenie umożliwia nam projektowanie zaawansowanych technologicznie maszyn zgodnych z ideą przemysłu 4. 0. Budowane przez nas maszyny dostosowane są do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Z powodzeniem stworzyliśmy pierwszego na świecie robota przemysłowego do cięcia rdzeni / gilz tekturowych, zgodnego ze standardami Industry 4. 0. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 28 12 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja i usługi