Regulamin Katalogu Linuxiarzy

1. Katalog należy do serwisu Linuxiarze.pl i jest ściśle moderowany.
W pierwszej kolejności /expresowo/ rozpatrujemy wpisy: GOLD + DUŻY BANER, PLATINUM, GOLD i SILVER, pozostałe w kolejności ich dodania, w ilości nie większej niż do 10 wpisów dziennie. W przypadku dużej ilości chętnych - czas moderacji może się wydłużyć do ok. 30 dni.
Minimalny czas oczekiwania na moderację wpisu to 15 dni - prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość w tym względzie.
2. Dodawana strona musi być wartościowa, a wpis unikalny niebędący kopią innego wpisu ani ofertą handlową.
3. Wpis musi być zgodny z treścią dodawanej witryny oraz zawierać: tytuł strony (max.35 znaków), opis strony (min.400 i max.1000 znaków) oraz słowa kluczowe (min.15 i max.80 znaków) wraz ze spacjami.
4. Wpis powinien być zamieszczony w odpowiedniej do niego kategorii, jeśli nie znalazłeś właściwej - zaproponuj swoją.
5. Przyjmujemy wpisy sformułowane tylko w języku polskim, poprawne pod względem ortograficznym i stylistycznym, zawierające tytuł i słowa kluczowe, przy czym tytuł oraz opis nie może być zlepkiem słów kluczowych oraz zawierać linków do stron.
6. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia stron nie spełniających podanych kryteriów. Jeśli zostanie dokonana płatność, a wpis nie będzie regulaminowy, pieniądze nie zostaną zwrócone.
7. Wpisy podstawowe są bezpłatne, warunkiem przyjęcia jest zamieszczenie linka zwrotnego:
Katalog Linuxiarzy
lub banera reklamowego:
Katalog Linuxiarzy
Link zwrotny lub baner nie może być osadzony w dodatkowym skrypcie (iframe, flash, javascript, etc.), musi być widoczny na stronie dla ludzi i zewnętrznych skryptów wyszukujących.
Link zwrotny lub baner musi być zamieszczony na dodawanej stronie bądź jej podstronie, nie akceptujemy linków zwrotnych na innych stronach niż dodawane.
Pamiętaj, iż sprawdzamy nasze linki. Usunięcie linka zwrotnego powoduje usunięcie wpisu z katalogu.
Sprawdzamy także strony - nieaktywne - będą usuwane z katalogu.
8. Wpisy NoLink, BRONZE, SILVER i GOLD dostępne są po dokonaniu płatności za pomocą wiadomości SMS.
Aby skorzystać z usługi NoLink należy wysłać wiadomość SMS o treści HPAY.KLNLIN na numer 7555
Koszt usługi 5zł + VAT (6,15zł brutto).
Aby skorzystać z usługi BRONZE należy wysłać wiadomość SMS o treści HPAY.KLBRON na numer 7955
Koszt usługi 9zł + VAT (11,07zł brutto).
Aby skorzystać z usługi SILVER należy wysłać wiadomość SMS o treści HPAY.KLSILV na numer 91955
Koszt usługi 19zł + VAT (23,37zł brutto).
Aby skorzystać z usługi GOLD należy wysłać wiadomość SMS o treści HPAY.KLGOLD na numer 92520
Koszt usługi 25zł + VAT (30,75zł brutto).

ON-LINE TANIEJ!
Możesz również dokonać płatności za pomocą przelewu on-line:
Edycja 5zł, NoLink 5zł, BRONZE 8zł, SILVER 15zł lub GOLD 25zł.

Aby skorzystać z usługi MULTICODE-NoLink należy dokonać płatności za pomocą przelewu on-line za pomocą homepay.pl 10zł. MULTICODE-NoLink umożliwia dodanie wpisu do dwóch katalogów: Katalog Linuxiarzy oraz Sparky Web Dir.

Aby skorzystać z usługi MULTICODE-NoLink-TL należy dokonać płatności za pomocą przelewu on-line za pomocą homepay.pl 15zł. MULTICODE-NoLink-TL umożliwia dodanie wpisu do dwóch katalogów: Katalog Linuxiarzy oraz Sparky Web Dir. Usługa zawiera tłumaczenie wpisu z języka polskiego na angielski lub z angielskiego na polski.

Aby skorzystać z usługi PLATINUM należy dokonać płatności za pomocą przelewu on-line 120zł /PLATINUM = GOLD + Link wraz z krótkim opisem, na stronie głównej portalu Linuxiarze.pl i Linux dla Firm (sekcja Power Box)/. Prezentowany link nie będzie blokowany przez programy blokujące reklamy.

Aby skorzystać z usługi GOLD + DUŻY BANER należy dokonać płatności za pomocą przelewu on-line 250zł /GOLD + Baner max.680x90px z linkiem do Twojej strony na ponad 2300 stronach i podstronach portalu Linuxiarze.pl i Linux dla Firm (umiejscowiony wysoko, tuż nad wpisem)/. Prezentowany baner nie będzie blokowany przez programy blokujące reklamy i wyświetli się min. 700000/m-c na naszych portalach.

Aby skorzystać z usługi MALING należy dokonać płatności on-line za pomocą homepay.pl 50zł. Mailing dotrze do tysięcy użytkowników Katalogu Linuxiarzy, a jego rozesłanie potwierdzimy mailem.

Powyższe opłaty pobierane są za rozpatrzenie wpisu a nie za jego dodanie.
Otrzymany w wiadomości zwrotnej 8-znakowy kod aktywacyjny należy wprowadzić w oznaczonym polu formularza zgłoszeniowego dodawanej strony. Wpis NoLink ważny jest bezterminowo, BRONZE 10 dni, SILVER 20 dni, a GOLD, PLATINUM i GOLD + DUŻY BANER 30 dni od momentu publikacji w Katalogu Linuxiarzy.
Nie odpowiadamy za jakość treści w dodawanych wpisach i mailach, które znacząco mogą mieć wpływ na oglądalność i klikalność reklamowanych stron.
Dla wpisów NoLink, BRONZE, SILVER, GOLD, PLATINUM i GOLD + DUŻY BANER nie wymagamy zamieszczenia linka lub banera zwrotnego.
Umieszczenie linka, bądź banera w dowolnym miejscu na stronie przyniesie korzyści z szybszej indeksacji wpisu w katalogu.
9. Stronę można dodać tylko jeden raz.
10. Do Katalogu nie dodajemy :
- stron, które nie działają
- stron z przekierowaniem na inną stronę
- stron w budowie, przebudowie, pustych, bez wpisów, etc
- stron, w których przeważają reklamy nad treścią
- stron, których wpisy są kopią wpisu z innej strony
- podstron
- subdomen, chyba że uznamy ją za wartościową
- podserwisów
- aliasów do stron już prezentowanych w katalogu
- stron tworzonych pod zaplecze (stworzonych wyłącznie do pozycjonowania innych stron) - wyjątkiem są zadbane katalogi stron
- stron pornograficznych i erotycznych
- stron zawierających treści faszystowskie, rasistowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym
- stron zawierających wulgaryzmy i wyzwiska, zarówno te w treści, jak te skierowane do moderatorów Katalogu
- stron dotyczących nielegalnego hazardu, zakładów bukmacherskich, zarabiania za pomocą surfbar, getpaid, klikania w e-mail i tym podobnych
- stron stworzonych wyłącznie do prezentowania reklam i ofert programów partnerskich
- stron o niskiej wartości merytorycznej i estetycznej
- stron zamieszczonych na darmowych serwerach, chyba że wyróżnia je wyjątkowo użyteczna treść
- oraz stron łamiących Polskie i międzynarodowe prawo, w tym stron z nielegalnymi farmaceutykami, lekami i gadżetami na potencję, kapsułkami nieznanego pochodzenia, bez atestów, nielegalnymi aptekami online, itp.
11. Możemy zmienić/usunąć zaakceptowany wcześniej wpis, tylko i wyłącznie na prośbę właściciela wpisu/strony bądź osoby do niej upoważnionej.
Zmiana/edycja wpisu dostępna jest po dokonaniu płatności za pomocą wiadomości SMS.
Aby skorzystać z usługi Edycja należy wysłać wiadomość SMS o treści HPAY.KLEDIT na numer 7555
Koszt usługi 5zł + VAT (6,15zł brutto).
Możesz również dokonać przelewu za pomocą homepay.pl Koszt przelewu 5zł brutto.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Usługę SMS oraz płatności on-line obsługuje system homepay.pl
Regulamin Usług i Serwisów SMS
Formularz do składania reklamacji
Usługa SMS dostępna jest w sieciach: T-Mobile, Plus GSM, Orange, Play, Heyah, Sami Swoi.

Nowy regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania go w serwisie.

Korzystając z naszego Katalogu zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Dobrowolnie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych (w celu promowania usług i produktów w ramach usług świadczonych przez Linuxiarze.pl i ich partnerów) oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Zapoznaj się również z Polityką prywatności i plików cookies dostępną na stronie https://linuxiarze.pl/polityka-prywatnosci/

Oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz powyższe warunki oraz zobowiązujesz się do ich przestrzegania.

Linuxiarze.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zakłócenia bądź przerwy w funkcjonowaniu Katalogu spowodowane siłą wyższą, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę Danych na Kontach Użytkowników.