Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Oficjalna strona projektu SparkyLinux »

  SparkyLinux to dystrybucja Linuksa tworzona przez zespół Linuxiarze. pl. Strona redagowana jest w języku angielskim, specjalnie dla fanów SparkyLinux z całego świata. Sparky zbudowany jest na Debianie GNU/Linux. Dostępny jest z pulpitami: Enlightenment, LXDE, XFCE, MATE oraz Openbox. Doskonale nadaje się do pracy na komputerach starszej generacji. Dostępne są również specjalne wersje: GameOver dla graczy, Multimedia do tworzenia i edycji plików audio, video, zdjęć i stron HTML oraz Rescue, jako system ratunkowy.

  Data dodania: 14 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • ArchiveOS - archiwum systemów operacyjnych »

  ArchiveOS. org to otwarty serwis, tworzony przez zespół Linuxiarze. pl, skupiający i archiwizujący nieaktywne projekty Open Source, związane z Linuksem, BSD i innymi, niezależnymi systemami operacyjnymi. Dzięki ArchiveOS, wieloletni dorobek wielu ludzi nie odejdzie w zapomnienie. Archiwizacja systemów operacyjnych nie ogranicza się tylko na zamieszczaniu informacji, lecz przede wszystkim pozwala na pobranie i własnoręczne przetestowanie archiwalnego systemu operacyjnego. Miej na uwadze, iż zamieszczone archiwalne systemy nie powinny być używane do normalnej, codziennej pracy, lecz do celów czysto edukacyjnych, bądź poznawczych.

  Data dodania: 12 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Biznes.Linuxiarze.pl - Linux dla firm »

  Serwis z gotowymi rozwiązaniami dla prowadzących własną działalność. Zawiera szeroką bazę programów użytkowych dla małych i średnich firm. Lista tworzona jest przez autorów popularnego linuksowego portalu Linuxiarze. pl. Znajdziesz tu programy: fakturowo-magazynowe, do zarządzania finansami i relacjami z klientami, planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz kalendarze i organizery.

  Data dodania: 08 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • ArchiveApp.org - źródło aplikacji »

  ArchiveApp. org to otwarty serwis, prowadzony przez zespół Linuxiarze. pl, który zajmuje się tworzeniem bazy danych aplikacji (programów). Zebrane w serwisie aplikacje napisane są dla różnych systemów operacyjnych z rodziny: Linux, BSD, DOS, Solaris, Android, iOS, OS X, MS Windows i innych, niezależnie rozwijanych. Pierwszoplanowym wyznacznikiem kwalifikującym dodanie aplikacji do naszej bazy danych jest aktywność (projekt jest wciąż rozwijany) oraz otwartość (preferowane aplikacje o otwartym kodzie źródłowym). Nie zmienia to faktu, iż programy porzucone (nieaktywne) i zamknięto-źródłowe również będą dodawane. Miej na uwadze, iż informacje zawarte w serwisie ArchiveApp. org mają charakter czysto informacyjny, a używanie ich (aplikacji) musi być zgodne z licencją załączoną przez twórcę oprogramowania.

  Data dodania: 02 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi »

  Linuxiarze. pl to popularny serwis linuksowy. Doskonałe źródło wiedzy o Linuksie i jego dystrybucjach, skierowane do osób zaczynających swoją przygodę z tym systemem. Zawiera: szeroki zbiór prostych w użyciu poradników, darmowe pobieranie systemów, ciekawe programy internetowe, multimedialne, graficzne, jak również te dla firm. Ponadto znajdziesz u nas: autorskie felietony, forum z poradami, quizy, ogłoszenia, a w katalogu wypromujesz swoją firmę lub stronę.

  Data dodania: 01 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo rolnicze oraz usługi leśne »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze doradztwa rolnego oraz leśnego. Doradztwo rolnicze, które oferujemy, obejmuje kompleksowy zakres opracowywania i wdrażania programów rolno-środowiskowych. Doradzamy w zakładaniu działalności, w rolnictwie ekologicznym i prowadzimy potrzebną dokumentację. Nasze usługi leśne to nie tylko samo zalesianie (w tym zalesianie gruntów rolnych), gdyż działamy kompleksowo. Wiemy, że sadzenie lasu to tylko jeden z kluczowych aspektów.
  Dzięki dronom dokonujemy także profesjonalnego monitoringu terenów rolnych i leśnych. Mapowanie pola i pomiar za pomocą drona niezwykle ułatwia działania w dziedzinie zagospodarowania terenu. Wspomniane wcześniej szkody łowieckie to jednak niejedyny obszar, którym się zajmujemy. Łowiectwo jest naszą prawdziwą pasją. Wiemy, jak ważna jest dbałość o przyrodę.

  Data dodania: 31 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wioletta Kucharek »

  Ad-Intra to gabinet psychologiczny w Łodzi. Zapewnia profesjonalne wsparcie osobom zmagającym się z różnego rodzaju problemami natury emocjonalnej. Wioletta Kucharek, psycholog w Łodzi, specjalizuje się w psychologii zdrowia i psychologii klinicznej. Pomaga pacjentom z zaburzeniami psychosomatycznymi i nerwicowymi, z trudnościami w relacjach z bliskimi osobami, nieśmiałym i z niską samooceną. Jako psycholog i psychoterapeuta Wioletta Kucharek odbywa regularne szkolenia i poddaje swoją pracę ocenie u superwizorów. W prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym lub online prowadzi indywidualną terapię krótko- i długoterminową, ale nie tylko. Oferuje również terapię małżeńską w Łodzi opierającą się na szczerej rozmowie i poznaniu wzajemnych oczekiwań partnerów. Terapia dla par i małżeństw pozwala pokonać problemy i dostrzec mocne strony związku.
  Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek
  ul. Narutowicza 90 lok. 6
  90-139 Łódź
  Tel: 604 886 066

  Data dodania: 04 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa i serwis endoskopów »

  Serwis i naprawy endoskopów medycznych oraz myjnia endoskopowa to oferta serwisu EndoTrade.
  Stawiamy na profesjonalizm, dokładność oraz terminowość. Zapraszamy serdecznie.
  Sprzedajemy także używane endoskopy medyczne wysokiej jakości.
  Serwisujemy endoskopy, dajemy gwarancję oraz pokrywamy koszty przesyłki kurierskiej.
  Współpracujemy z placówkami prywatnym i publicznymi.

  Data dodania: 20 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Flebolog Bartłomiej Juza »

  Choroby żył dotyczą wielu osób i potrafią powodować, że codzienne funkcjonowanie staje się bardzo trudne. Leczenie chorób żył to zadanie dla specjalisty, jakim jest flebolog. Doktor Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog, który prowadzi swoją praktykę medyczną już od 2010 roku. W swojej karierze zapewnił profesjonalną pomoc medyczną dla dziesiątek pacjentów. Każdy z nich z chęcią poleca lekarza innym, co jest najlepszym świadectwem na to, że jest to osoba świetnie wykwalifikowana i sumiennie podchodząca do swojej pracy. Poza samym leczeniem chorób żył, lekarz Bartłomiej Juza zajmuje się także medycyną regeneracyjną i chirurgią estetyczną. Każdemu ze swoich pacjentów zapewnia indywidualne podejście, starając się sprawić, że leczenie jest jak najmniej inwazyjne. Dzięki tej postawie lekarz Bartłomiej Juza był pionierem przy wprowadzaniu wielu innowacyjnych zabiegów medycznych na rynek polski. Jest to zatem specjalista, do którego powinna trafić każda osoba, która zmaga się z chorobami żył.

  Data dodania: 06 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dom Opieki Św. Kosmy i Damiana »

  Dom Opieki św. Kosmy i Damiana to nowoczesny dom opieki, który położony jest w odległości ok. 30 km od Warszawy, we wsi Gawartowa Wola. Opieka nad seniorem sprawowana jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Osoby w podeszłym wieku zmagające się z samotnością, osoby niepełnosprawne, z demencją, Alzheimerem czy Parkinsonem zostaną otoczeni fachową i serdeczną opieką. W naszej ofercie znajdą Państwo pobyty: stałe, czasowe, dziennie, turnusy opiekuńczo-rehabilitacyjne, wakacyjne oraz świąteczne.

  Data dodania: 30 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Womenblog24 »

  Pragniesz poczytać ciekawostki połączone z lifestyle? Gwarantujemy codzienną dawkę przydatnych informacji dotyczących dobrego samopoczucia i urody. Interesujące artykuły dotyczące doglądania o urodę, skórę to sposób na zachowanie pięknego wyglądu. W dziale dom można zapoznać się z najświeższymi trendami w aranżowaniu wnętrz mieszkalnych. Tudzież, kiedy pragnie się poprawniej zatroszczyć się o zdrowie można skorzystać z należytych wskazówek dotyczących żywienia, aktywności fizycznej lub bezpiecznych sposobów odchudzania się. Zapewniamy najświeższe wiadomości, jakie codziennie prezentowane są na blogu.

  Data dodania: 29 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny PATRONUS »

  Sklep medyczny w Buczkowicach to miejsce, gdzie zawsze spotkacie się z życzliwym podejściem do pacjenta. Zapraszamy do skorzystania m. in. z usług wypożyczalni aparatów tlenowych. Pomożemy Wam wybrać aparat tlenowy, który będzie dopasowany do potrzeb poszczególnych osób. Jeżeli będzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie udostępnić przenośne koncentratory tlenu, które są w stanie zapewnić nieco większą swobodę w przypadku niektórych jednostek chorobowych. Osoby korzystające z usług naszego sklepu rehabilitacyjnego wiedzą na pewno, że w naszej ofercie dostępna jest orteza stawu kolanowego i wiele innych urządzeń. Staramy się, aby zapewnić Wam jak najlepszy dostęp do dobrego sprzętu medycznego. Nasz sklep ze sprzętem medycznym zapewnia niskie ceny za poszczególne produkty.
  Sklep medyczny PATRONUS.
  Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny - wypożyczalnia
  ul. Bielska 8
  43-374 Buczkowice
  Tel: 797 544 290

  Data dodania: 22 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Warszawa »

  Niezależnie od tego, po jakim zabiegu czy też operacji jesteś, to nasi rehabilitanci pomogą Ci wrócić do pełnej sprawności. Nie zwlekaj, koniecznie poznaj naszych specjalistów i ciesz się dobrze oraz w pełni profesjonalnie przeprowadzoną usługą z zakresu rehabilitacji. Nasz zespół przeprowadzi Cię przez cały proces profesjonalnie jak to tyko możliwe. Dla nas zawsze najważniejszy jest pacjent, dlatego u nas fizjoterapia prowadzona jest na najwyższym poziomie. Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 12 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Blog o tematyce ślubno - weselnej »

  Blog o tematyce ślubnej, który ma za zadanie wspomóc Młode Pary w organizacji ślubu oraz wesela. Zdajemy sobie sprawę z tego, co w takich wydarzeniach jest naprawdę istotne dla najważniejszych ich uczestników, toteż oferujemy także profesjonalną pomoc w doborze sukni ślubnej - radzimy, jakich sukni w zależności od typu figury szukać i gdzie. Znamy również sekret idealnego makijażu na tę niezwykłą okazję i z nim również chętnie pomożemy. W pełni zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla wychodzącej za mąż kobiety, by w tym ważnym dniu wyglądać wyjątkowo w każdym możliwym aspekcie. Ponadto wiemy, jak zadbać o odpowiedni klimat oraz styl wesela, dlatego z chęcią podzielimy się inspiracjami dotyczącymi dekoracji ślubnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i zadawania pytań.

  Data dodania: 10 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Genesis Clinic - medycyna estetyczna »

  Klinika medycyny estetycznej Genesis W Krakowie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jesteśmy kliniką, która wykorzystuje nowoczesne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc tak wielu osobom. Oferujemy możliwość wykonania takich zabiegów, jak: liposukcja, flebologia, vaserlipo. Z dumą możemy oświadczyć, że w naszej klinice wykorzystujemy hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition. Podczas wykonywania zabiegów, dbamy o zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dzięki czemu bez obaw możecie poddać się takim zabiegom, jak np. powiększanie piersi czy pośladków. Zatrudniamy grupę wykwalifikowanych, najlepszych specjalistów, którzy do każdego pacjenta mają indywidualne podejście. Genesis to nowoczesna klinika medycyny estetycznej.
  Genesis Clinic - medycyna estetyczna i flebologia
  ul. Józefa Korzeniowskiego 39
  30-214 Kraków
  Telefon: 690 070 790

  Data dodania: 05 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk alkoholowy prywatnie »

  Szukasz placówki medycznej, w której można odbyć odwyk alkoholowy prywatnie? Zapoznaj się z ofertą Insieme - ośrodka leczenia uzależnień blisko Warszawy, w Magdalence, woj. mazowieckie. Ośrodek ten prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę psychoterapeutów, terapeutów, psychologów i trenerów, którzy przeprowadzą osobę uzależnioną przez psychoterapię i odwyk tak, by uwierzyła, że może odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Zapraszamy serdecznie do Ośrodka Leczenia Uzależnień w okolicach Warszawy. Oferta, wskazówki dla osób uzależnionych a także dane kontaktowe znajdują się na stronie www ośrodka Insieme, legalnie działającej placówki medycznej.

  Data dodania: 02 11 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda